Yönetilmeyen 24x10/100/1000 M Ethernet portları + 2x Gigabit TP/SFP combo limanlar, 25.5 W, bütün güç 650 W PoE Anahtarı olduğunu
₺4 994.11
Stok durumu: Stokta var

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)

Adet *
Sepete ekle
btn-share


yönetilmeyen 24x10/100/1000 M Ethernet portları + 2x Gigabit TP/SFP combo limanlar, 25.5 W, bütün güç 650 W PoE Anahtarı olduğunu
modeli: LNK-1024GP-SFP Serisi
genel bakış
LNK-1024GP-SFP türüdür tak-ve-play yönetilmeyen POE Ethernet anahtarı, destekleyen 24 10/100/1000Base-T (x) + 2 1000Base-FX arayüzleri. PoE ile, IP gözetim kameraları gibi ağ cihazları montajı, kablosuz erişim noktaları, IP telefonlar, ve diğer zor ulaşılabilecek içinde PoE özellikli cihazlar, açık, ve uzak bölgelere basitleştirilmiş olduğunu. hiçbir fan, düşük tüketim ve endüstriyel sınıf tasarımı. daha sürekli çalışma yeteneği. uygulamaları karşılamak için farklı endüstriyel ortamlarda, bu de sağlayabilir sınırı ile konaklama içinde geniş sıcaklık tipi sıcaklık (-40C ~ 75C kadar).
özellikler destek 24 adet RJ45 hızlı Ethernet portu ve 2 adet fiber bağlantı noktaları (SC, ST veya SFP Isteğe Bağlı) destek IEEE802.3/802.3u/802.3x/IEEE802.3af/IEEE802.3at destek yayın fırtına kalkanı DC110-220V veya AC100-240V 3 bit terminal bloğu güç girişi hiçbir fan, düşük tüketim, EMC-4 sınıf tasarım IP30 koruma, metal kabuk aşırı gerilim koruma tüm liman anti-aydınlatma (6KV) destekler IEEE 802.3af/IEEE802.3at uyumlu PoE etkin devic
teknik Endeksleri
standart
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
akış kontrolü
IEEE802.3x
M Bir C adresi
8 K
arayüzü
RJ45 Portları
10/100/1000 M otomatik bağlantı, tam/Yarım dubleks veya kuvvet çalışma modu, ve destek MDI/MDI-X bağlantı
Fiber Bağlantı Noktaları
1000Base-FX portları (SC/ST isteğe bağlı)
konsol portu
RS232, RJ45
LED göstergesi
PWR, SYS, Link/ACT
PoE
PoE Portları
Port1-24 destek POE
PoE Standart
IEEE802.3at (her POE portu için 25.5 W)
PoE Maksimum güç
600 W
güç
giriş gücü
110 ~ 220VDC (100 ~ 300VDC) Or100 ~ 240VAC (85 ~ 264VAC)
giriş akımı
0.25A (@ 110VAC/VDC)
bağlayıcı
3 bit terminal bloğu
çevre
çalışma Sıcaklığı
-20C ~ 60C (geniş sıcaklık isteğe bağlı)
depolama Sıcaklığı
-40C ~ 80C
bağıl Nem
5% ~ 95% (yoğuşmasız)
mekanik
kabuk
IP30protection, metal kasa
kurulum
19 1U raf
W×H×D
440x275x44.5mm
onayları
EMI
FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf
EMS
EN61000-4-2 (ESD), seviye 3
EN61000-4-3 (RS), seviye 3
EN61000-4-4 (EFT), seviye 3
EN61000-4-5 (Dalgalanma), seviye 3
EN61000-4-6 (CS), seviye 3
EN61000-4-8, 100A/m
EN61000-4-12
şok
IEC 60068-2-27
ücretsiz Güz
IEC 60068-2-32
titreşim
IEC 60068-2-6
garanti
3 yıl
boyutlar ve Ağırlık
7.8 kg (Brüt Ağırlık)
iletişim Bilgileri:
Kişi: Lydia Li
Skype: elinkchina003
Mob: + 86 139 2652 2845 (WhatsApp)
Tel: + 86 755 83128674

  • Marka Adı: cne-lnk
  • Model Numarası: LNK-2024GPT-SFP
  • Data Rate: 10/100/1000M
  • Standard: IEEE802.3af
  • PoE Power: 25.5W
  • Whole Power: 650W
  • Connector: 24 ports PoE
  • Case: Metal Case
  • Operating Temperature: -20~60℃ (wide temperature optional)
  • Warranty: 5 years
  • Input Power: 110~220VDC
  • Installation: 19 1U rack
Bir değerlendirme yazın